1 Bed
1 Bath
705 sqft
$789,999
9956 3rd Avenue 304 Brooklyn NY, 11209
Price per sqft
$1,120.57
Built in
2020
Property size
705 sqft
Property type
Condominium
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
2602180
Interior features
Bedrooms
1
Total Bathrooms
1
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.23 Acres
Courtesy of Re/Max Edge